Výbava do postýlky

Dětská oboustranná pěnová matrace BE ELISSE

Dětská pěnová matrace BE ELISSE vyniká zpracováním. Zajistí dítěti zdravý, kvalitní a pohodlný spánek i odpočinek v posteli. K dispozici v několika různých rozměrech. Dětská matrace je vyrobena z PUR pěny, která z ní činí právě oblíbený typ, a to pro ortopedické a antialergické vlastnosti. Matraci oceníte nejen pro její kvalitu, ale také nízkou hmotnost. Z tohoto důvodu se s ní snadno a jednoduše manipuluje. Předností je odolnost vůči proležení. Komfort užívání umocněn praktickým, snímatelným potahem.

Cena v době recenze: 3 390 Kč

Dětské bavlněné povlečení s potiskem Little Mouse

Dětské bavlněné povlečení do postýlky Little Mouse zaujme na první pohled roztomilým potiskem. Zkrášlí tak každý dětský pokoj. Vyniká atraktivním a rozhodně krásným vzorem malých myšek, vykouzlí úsměv nejen dětem, ale i rodičům. Pyšní se však nejen hezkým vzhledem, ale samotnou kvalitou provedení. Povlečení je z přírodní bavlny. Povlečení je řešené zapínáním na praktický zip.

Cena v době recenze: 249 Kč

Dětské bavlněné povlečení s motivem slonů

Roztomilé povlečení Little Elephant se sloníky pro radost všem dětem. Bavlněné povlečení do postýlky v decentních pastelových barvách na bílém podkladu je vkusným doplňkem do každého dětského pokoje.

Cena v době recenze: 349 Kč

Dětská pěnová matrace NEAPOL 90×200 cm

Pěnová matrace NEAPOL je vyrobená z bílé pěny střední tuhosti T18 o rozměrech 90×200 cm. Jedna strana je prošívaná. Vhodná pro děti a dospívající děti.

Cena v době recenze: 1 284 Kč