Rostoucí postýlka

Rostoucí postýlka PINETTE v elegantním designu

Dětská postýlka PINETTE v elegantním a rozhodně atraktivním provedení oživí, zkrášlí každý dětský pokoj. Vyniká provedením, kvalitou materiálu. Postýlka má dostatečně vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Je vybavena praktickým úložným prostorem nacházejícím se pod postýlkou. Úložný prostor je řešen efektivní zásuvkou umožňující snadnou manipulaci. Horní konstrukce nad postýlkou je možné využít k zavěšení hračky či chrastítka. Předností je, že u této postýlky lze odstranit bočnice a získat tak praktickou dětskou postel pro odrostlejší dítě.

Cena v době recenze: 11 330 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem i matrací

Vybíráte postýlku do dětského pokoje? Pak se spolehněte v pořízení této nejen krásné, ale praktické postýlky s roštem i matrací. Dětská postýlka VOJTA P1 vyniká provedením, materiálem a samotným designem. Postýlka je včetně kvalitního roštu a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel. Díky rozměrům skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní dítěte. Čela postele jsou zdobena pohádkovým motivem. U této postýlky je možnost volby úložného prostoru a barevného dekoru.

Cena v době recenze: 7 720 Kč

Bílá dětská postýlka s kolečky

Postýlku Nunila tvoří primárně konstrukce z dřevotřísky v bílé barvě s kolečky z jasanového dřeva. Povrch je ošetřen lakem, díky čemuž je postýlka odolná.

Cena v době recenze: 8 491 Kč

Bílá dětská postýlka v rustikálním vzhledu

Dětská postýlka Marsylia v bílém provedení se hodí do každého interiéru. Díky univerzální barvě je vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu a praktické příčky.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Dětská bílá rostoucí postýlka

Dětská postýlka v bílé barvě ze série FILOU je ideálním řešením pro kvalitní spánek nejmenšího člena rodiny. Mřížky po stranách se postarají o bezpečnost a vyhotovení v bílé barvě dodá dětskému pokoji čistý vzhled.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Postýlka Happy Hipo v působivém designu s doplňky

Dětská postýlka Happy Hipo v originálním designu a v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru. Má praktická pojízdná kolečka. Je dodávána včetně doplňků.

Cena v době recenze: 3 553 Kč