Postýlky s odnímatelnou bočnicí

Postýlka s roštem a odnímatelnými příčkami

Dětská postýlka ADISHI o rozměru spací plochy 60×120 cm v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru, stylu zařízení. Díky tomu je tak vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Praktické příčky tak umožňují bez problému vidět do postýlky. Zároveň jsou příčky vyjímatelné. Komfort používání postýlky a snadnou manipulaci s miminkem umocněn výškově nastavitelným roštem, který je součástí.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Bílá dětská postýlka s odnímatelnými příčkami

Vybíráte dětskou postýlku? Potřebujete v neutrální barvě? Postýlka s příčkami White díky provedení je vhodná do každého dětského pokoje, stylu zařízení. Díky neutrální bílé se hodí pro obě pohlaví. Předností je jak výškově nastavitelný rošt, kdy tak roste spolu s dítětem, tak i možnost vyjímatelných příček. Zásluhou univerzálního a zároveň minimalistického designu oživí každý dětský pokoj a snadno dolaďuje ostatním vybavením i doplňky.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Rostoucí postýlka PINETTE v elegantním designu

Dětská postýlka PINETTE v elegantním a rozhodně atraktivním provedení oživí, zkrášlí každý dětský pokoj. Vyniká provedením, kvalitou materiálu. Postýlka má dostatečně vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Je vybavena praktickým úložným prostorem nacházejícím se pod postýlkou. Úložný prostor je řešen efektivní zásuvkou umožňující snadnou manipulaci. Horní konstrukce nad postýlkou je možné využít k zavěšení hračky či chrastítka. Předností je, že u této postýlky lze odstranit bočnice a získat tak praktickou dětskou postel pro odrostlejší dítě.

Cena v době recenze: 11 330 Kč

Dětská postýlka GOOD NIGHT s nastavitelným roštem

GOOD NIGHT je nadčasová kombinace elegance a klasického stylu. Postýlka má dokonalé frézované prvky s možností umístění slova Good Night nebo jej nahradit či doplnit jménem vašeho dítěte. Postýlka má dvě vyjímatelné lamely, aby se děťátko vědělo samostatně dostat z postýlky. Výhodou postýlky je, že můžete odstranit přední zábranu, nahradit je menší a vznikne tak samostatná postel pro větší dítě. 

Cena v době recenze: 11 330 Kč

Bílá dětská postýlka v rustikálním vzhledu

Dětská postýlka Marsylia v bílém provedení se hodí do každého interiéru. Díky univerzální barvě je vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu a praktické příčky.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Dětská bílá rostoucí postýlka

Dětská postýlka v bílé barvě ze série FILOU je ideálním řešením pro kvalitní spánek nejmenšího člena rodiny. Mřížky po stranách se postarají o bezpečnost a vyhotovení v bílé barvě dodá dětskému pokoji čistý vzhled.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Postýlka Happy Hipo v působivém designu s doplňky

Dětská postýlka Happy Hipo v originálním designu a v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru. Má praktická pojízdná kolečka. Je dodávána včetně doplňků.

Cena v době recenze: 3 553 Kč

Dětská postýlka v dekoru dub/bílá

Dětská postýlka je nezbytnou součástí vybavení pro pohodlný spánek miminka. Postýlka má třístupňovou regulaci nastavení výšky roštu (rošt je součástí balení).

Cena v době recenze: 16 760 Kč