Postýlky k posteli

Dětská postýlka s baldachýnem a doplňky

Postýlka Elephant zaujme na první pohled krásným, atraktivním, působivým provedením. Designová postýlka vyniká kvalitním zpracováním i materiálem. Postýlka má 4 pojízdná kolečka pro snadné přemístění a manipulaci. 2 kolečka jsou opatřena brzdou a lze je tak zablokovat. Díky tomu je zajištěna stabilita postýlky. Součástí postýlky je baldachýn, který dodává na elegantním a jedinečném vzhledu. Zakoupením této postýlky získáte rovněž prošívaný chránič, který se připevňuje pomocí zipů, dále povlak na peřinku i polštář.

Cena v době recenze: 3 240 Kč

Postýlka s roštem a odnímatelnými příčkami

Dětská postýlka ADISHI o rozměru spací plochy 60×120 cm v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru, stylu zařízení. Díky tomu je tak vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Praktické příčky tak umožňují bez problému vidět do postýlky. Zároveň jsou příčky vyjímatelné. Komfort používání postýlky a snadnou manipulaci s miminkem umocněn výškově nastavitelným roštem, který je součástí.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Bílá dětská postýlka s odnímatelnými příčkami

Vybíráte dětskou postýlku? Potřebujete v neutrální barvě? Postýlka s příčkami White díky provedení je vhodná do každého dětského pokoje, stylu zařízení. Díky neutrální bílé se hodí pro obě pohlaví. Předností je jak výškově nastavitelný rošt, kdy tak roste spolu s dítětem, tak i možnost vyjímatelných příček. Zásluhou univerzálního a zároveň minimalistického designu oživí každý dětský pokoj a snadno dolaďuje ostatním vybavením i doplňky.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Bílá dětská postýlka s kolečky

Postýlku Nunila tvoří primárně konstrukce z dřevotřísky v bílé barvě s kolečky z jasanového dřeva. Povrch je ošetřen lakem, díky čemuž je postýlka odolná.

Cena v době recenze: 8 491 Kč

Dětská postýlka GOOD NIGHT s nastavitelným roštem

GOOD NIGHT je nadčasová kombinace elegance a klasického stylu. Postýlka má dokonalé frézované prvky s možností umístění slova Good Night nebo jej nahradit či doplnit jménem vašeho dítěte. Postýlka má dvě vyjímatelné lamely, aby se děťátko vědělo samostatně dostat z postýlky. Výhodou postýlky je, že můžete odstranit přední zábranu, nahradit je menší a vznikne tak samostatná postel pro větší dítě. 

Cena v době recenze: 11 330 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem a matrací

Dětská postýlka AMALKA v minimalistickém designu je vhodná do každého interiéru. Rám postele vyroben z kvalitního masivu pro stabilitu a pevnost s vysokou zábranou proti pádu. Postýlku lze lehce změnit na kolébku.

Cena v době recenze: 4 380 Kč

Bílá dětská postýlka v rustikálním vzhledu

Dětská postýlka Marsylia v bílém provedení se hodí do každého interiéru. Díky univerzální barvě je vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu a praktické příčky.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Dětská bílá rostoucí postýlka

Dětská postýlka v bílé barvě ze série FILOU je ideálním řešením pro kvalitní spánek nejmenšího člena rodiny. Mřížky po stranách se postarají o bezpečnost a vyhotovení v bílé barvě dodá dětskému pokoji čistý vzhled.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Postýlka Happy Hipo v působivém designu s doplňky

Dětská postýlka Happy Hipo v originálním designu a v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru. Má praktická pojízdná kolečka. Je dodávána včetně doplňků.

Cena v době recenze: 3 553 Kč

Dětská postýlka v dekoru dub/bílá

Dětská postýlka je nezbytnou součástí vybavení pro pohodlný spánek miminka. Postýlka má třístupňovou regulaci nastavení výšky roštu (rošt je součástí balení).

Cena v době recenze: 16 760 Kč