Postýlka s kompletní výbavou

Dětská postýlka s baldachýnem a doplňky

Postýlka Elephant zaujme na první pohled krásným, atraktivním, působivým provedením. Designová postýlka vyniká kvalitním zpracováním i materiálem. Postýlka má 4 pojízdná kolečka pro snadné přemístění a manipulaci. 2 kolečka jsou opatřena brzdou a lze je tak zablokovat. Díky tomu je zajištěna stabilita postýlky. Součástí postýlky je baldachýn, který dodává na elegantním a jedinečném vzhledu. Zakoupením této postýlky získáte rovněž prošívaný chránič, který se připevňuje pomocí zipů, dále povlak na peřinku i polštář.

Cena v době recenze: 3 240 Kč

Dětská postel Mikuláš s okrasným předním i zadním čelem

Dětská postel Mikuláš v bílém neutrálním provedení je vhodná do každého dětského pokoje. Díky bílé barvě je tak vhodným nábytkem i do menšího prostoru, který zároveň prosvětlí. Postel skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní si dítěte. Přední i zadní čelo v designovém tvaru má atraktivní výřez v podobě půlměsíce a hvězd. Součástí postele je i pevný rošt a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem i matrací

Vybíráte postýlku do dětského pokoje? Pak se spolehněte v pořízení této nejen krásné, ale praktické postýlky s roštem i matrací. Dětská postýlka VOJTA P1 vyniká provedením, materiálem a samotným designem. Postýlka je včetně kvalitního roštu a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel. Díky rozměrům skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní dítěte. Čela postele jsou zdobena pohádkovým motivem. U této postýlky je možnost volby úložného prostoru a barevného dekoru.

Cena v době recenze: 7 720 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem a matrací

Dětská postýlka AMALKA v minimalistickém designu je vhodná do každého interiéru. Rám postele vyroben z kvalitního masivu pro stabilitu a pevnost s vysokou zábranou proti pádu. Postýlku lze lehce změnit na kolébku.

Cena v době recenze: 4 380 Kč

Postýlka Happy Hipo v působivém designu s doplňky

Dětská postýlka Happy Hipo v originálním designu a v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru. Má praktická pojízdná kolečka. Je dodávána včetně doplňků.

Cena v době recenze: 3 553 Kč

Dětská postel se zábranou a úložným místem

Dětská postel SOFIX se zábranou, která obsahuje matraci, rošt a úložný prostor. Ideální volba do dětského pokoje, díky zábraně ochrání vaše dítě proti možným pádům z postele.

Cena v době recenze: 5 999 Kč