Matrace do postýlky

Dětská oboustranná pěnová matrace BE ELISSE

Dětská pěnová matrace BE ELISSE vyniká zpracováním. Zajistí dítěti zdravý, kvalitní a pohodlný spánek i odpočinek v posteli. K dispozici v několika různých rozměrech. Dětská matrace je vyrobena z PUR pěny, která z ní činí právě oblíbený typ, a to pro ortopedické a antialergické vlastnosti. Matraci oceníte nejen pro její kvalitu, ale také nízkou hmotnost. Z tohoto důvodu se s ní snadno a jednoduše manipuluje. Předností je odolnost vůči proležení. Komfort užívání umocněn praktickým, snímatelným potahem.

Cena v době recenze: 3 390 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem i matrací

Vybíráte postýlku do dětského pokoje? Pak se spolehněte v pořízení této nejen krásné, ale praktické postýlky s roštem i matrací. Dětská postýlka VOJTA P1 vyniká provedením, materiálem a samotným designem. Postýlka je včetně kvalitního roštu a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel. Díky rozměrům skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní dítěte. Čela postele jsou zdobena pohádkovým motivem. U této postýlky je možnost volby úložného prostoru a barevného dekoru.

Cena v době recenze: 7 720 Kč

Pěnová dětská matrace 60 x 120 cm Flexa Dots

Jemné barvy, čisté linie a zaoblené rohy. Tím se vyznačuje kolekce nábytku Play navržená designérkou Charlotte Høncke. I dětský pokoj může být zařízen v duchu trendového skandinávského stylu.

Cena v době recenze: 1 819 Kč

Dětská pěnová matrace NEAPOL 90×200 cm

Pěnová matrace NEAPOL je vyrobená z bílé pěny střední tuhosti T18 o rozměrech 90×200 cm. Jedna strana je prošívaná. Vhodná pro děti a dospívající děti.

Cena v době recenze: 1 284 Kč