Dětská postýlka masiv

Dětská postýlka s baldachýnem a doplňky

Postýlka Elephant zaujme na první pohled krásným, atraktivním, působivým provedením. Designová postýlka vyniká kvalitním zpracováním i materiálem. Postýlka má 4 pojízdná kolečka pro snadné přemístění a manipulaci. 2 kolečka jsou opatřena brzdou a lze je tak zablokovat. Díky tomu je zajištěna stabilita postýlky. Součástí postýlky je baldachýn, který dodává na elegantním a jedinečném vzhledu. Zakoupením této postýlky získáte rovněž prošívaný chránič, který se připevňuje pomocí zipů, dále povlak na peřinku i polštář.

Cena v době recenze: 3 240 Kč

Postýlka s roštem a odnímatelnými příčkami

Dětská postýlka ADISHI o rozměru spací plochy 60×120 cm v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru, stylu zařízení. Díky tomu je tak vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Praktické příčky tak umožňují bez problému vidět do postýlky. Zároveň jsou příčky vyjímatelné. Komfort používání postýlky a snadnou manipulaci s miminkem umocněn výškově nastavitelným roštem, který je součástí.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem i matrací

Vybíráte postýlku do dětského pokoje? Pak se spolehněte v pořízení této nejen krásné, ale praktické postýlky s roštem i matrací. Dětská postýlka VOJTA P1 vyniká provedením, materiálem a samotným designem. Postýlka je včetně kvalitního roštu a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel. Díky rozměrům skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní dítěte. Čela postele jsou zdobena pohádkovým motivem. U této postýlky je možnost volby úložného prostoru a barevného dekoru.

Cena v době recenze: 7 720 Kč

Hnědá dřevěná postýlka ve vintage stylu

Hnědá dětská postýlka Vox Vintage o rozměru 120×60 cm zaujme na první pohled. Zkrášlí, zútulní dětský pokoj, a hlavně vyniká samotným provedením. Krásná postýlka ve vintage designu vyniká precizním provedením a kvalitním materiálem. Je vyrobena v kombinaci dřevovláknité desky a masivu. Materiál, který má své typické vlastnosti, navodí útulnou, hřejivou atmosféru, je zdravotně nezávadný a vyniká dlouhou životností. Dřevěná postýlka je bez ostrých hran. Postýlku oceníte pro její kvalitní provedení, snadnou údržbu a bezproblémové užívání.

Cena v době recenze: 8 916 Kč

Bílá dětská postýlka s kolečky

Postýlku Nunila tvoří primárně konstrukce z dřevotřísky v bílé barvě s kolečky z jasanového dřeva. Povrch je ošetřen lakem, díky čemuž je postýlka odolná.

Cena v době recenze: 8 491 Kč

Dětská postýlka GOOD NIGHT s nastavitelným roštem

GOOD NIGHT je nadčasová kombinace elegance a klasického stylu. Postýlka má dokonalé frézované prvky s možností umístění slova Good Night nebo jej nahradit či doplnit jménem vašeho dítěte. Postýlka má dvě vyjímatelné lamely, aby se děťátko vědělo samostatně dostat z postýlky. Výhodou postýlky je, že můžete odstranit přední zábranu, nahradit je menší a vznikne tak samostatná postel pro větší dítě. 

Cena v době recenze: 11 330 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem a matrací

Dětská postýlka AMALKA v minimalistickém designu je vhodná do každého interiéru. Rám postele vyroben z kvalitního masivu pro stabilitu a pevnost s vysokou zábranou proti pádu. Postýlku lze lehce změnit na kolébku.

Cena v době recenze: 4 380 Kč

Postýlka Happy Hipo v působivém designu s doplňky

Dětská postýlka Happy Hipo v originálním designu a v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru. Má praktická pojízdná kolečka. Je dodávána včetně doplňků.

Cena v době recenze: 3 553 Kč

Dětská postel se zábranou a úložným místem

Dětská postel SOFIX se zábranou, která obsahuje matraci, rošt a úložný prostor. Ideální volba do dětského pokoje, díky zábraně ochrání vaše dítě proti možným pádům z postele.

Cena v době recenze: 5 999 Kč