Bílá dětská postýlka

Dětská postýlka s baldachýnem a doplňky

Postýlka Elephant zaujme na první pohled krásným, atraktivním, působivým provedením. Designová postýlka vyniká kvalitním zpracováním i materiálem. Postýlka má 4 pojízdná kolečka pro snadné přemístění a manipulaci. 2 kolečka jsou opatřena brzdou a lze je tak zablokovat. Díky tomu je zajištěna stabilita postýlky. Součástí postýlky je baldachýn, který dodává na elegantním a jedinečném vzhledu. Zakoupením této postýlky získáte rovněž prošívaný chránič, který se připevňuje pomocí zipů, dále povlak na peřinku i polštář.

Cena v době recenze: 3 240 Kč

Postýlka s roštem a odnímatelnými příčkami

Dětská postýlka ADISHI o rozměru spací plochy 60×120 cm v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru, stylu zařízení. Díky tomu je tak vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Praktické příčky tak umožňují bez problému vidět do postýlky. Zároveň jsou příčky vyjímatelné. Komfort používání postýlky a snadnou manipulaci s miminkem umocněn výškově nastavitelným roštem, který je součástí.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Bílá dětská postýlka s odnímatelnými příčkami

Vybíráte dětskou postýlku? Potřebujete v neutrální barvě? Postýlka s příčkami White díky provedení je vhodná do každého dětského pokoje, stylu zařízení. Díky neutrální bílé se hodí pro obě pohlaví. Předností je jak výškově nastavitelný rošt, kdy tak roste spolu s dítětem, tak i možnost vyjímatelných příček. Zásluhou univerzálního a zároveň minimalistického designu oživí každý dětský pokoj a snadno dolaďuje ostatním vybavením i doplňky.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Dětská postel Mikuláš s okrasným předním i zadním čelem

Dětská postel Mikuláš v bílém neutrálním provedení je vhodná do každého dětského pokoje. Díky bílé barvě je tak vhodným nábytkem i do menšího prostoru, který zároveň prosvětlí. Postel skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní si dítěte. Přední i zadní čelo v designovém tvaru má atraktivní výřez v podobě půlměsíce a hvězd. Součástí postele je i pevný rošt a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel.

Cena v době recenze: 3 199 Kč

Rostoucí postýlka PINETTE v elegantním designu

Dětská postýlka PINETTE v elegantním a rozhodně atraktivním provedení oživí, zkrášlí každý dětský pokoj. Vyniká provedením, kvalitou materiálu. Postýlka má dostatečně vysokou zábranu eliminující pád dítěte. Je vybavena praktickým úložným prostorem nacházejícím se pod postýlkou. Úložný prostor je řešen efektivní zásuvkou umožňující snadnou manipulaci. Horní konstrukce nad postýlkou je možné využít k zavěšení hračky či chrastítka. Předností je, že u této postýlky lze odstranit bočnice a získat tak praktickou dětskou postel pro odrostlejší dítě.

Cena v době recenze: 11 330 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem i matrací

Vybíráte postýlku do dětského pokoje? Pak se spolehněte v pořízení této nejen krásné, ale praktické postýlky s roštem i matrací. Dětská postýlka VOJTA P1 vyniká provedením, materiálem a samotným designem. Postýlka je včetně kvalitního roštu a matrace. Pořízením tak získáte kompletní postel. Díky rozměrům skýtá dostatek prostoru pro pohodlný spánek, odpočinek i hraní dítěte. Čela postele jsou zdobena pohádkovým motivem. U této postýlky je možnost volby úložného prostoru a barevného dekoru.

Cena v době recenze: 7 720 Kč

Dětská postýlka PINKO v klasickém obloukovém designu

Řešíte pořízení postýlky pro vaše miminko? Chcete koupit postýlku jako dárek? Pak vsaďte na osvědčenou klasiku. Dětská postýlka PINKO v bílém provedení je vhodná do každého dětského pokoje a stylu zařízení. Díky bílé barvě je ideální i do menšího prostoru, který opticky prosvětlí. Dětská postýlka je vyrobena z kvalitního, odolného materiálu, který je snadný na údržbu a vyniká dlouhou životností. Postýlka je vhodná do klasického i moderního stylu zařízení. Má praktické příčky, kdy tak vidíte na miminko v postýlce.

Cena v době recenze: 5 629 Kč

Bílá dětská postýlka s kolečky

Postýlku Nunila tvoří primárně konstrukce z dřevotřísky v bílé barvě s kolečky z jasanového dřeva. Povrch je ošetřen lakem, díky čemuž je postýlka odolná.

Cena v době recenze: 8 491 Kč

Dětská postýlka z masivu s roštem a matrací

Dětská postýlka AMALKA v minimalistickém designu je vhodná do každého interiéru. Rám postele vyroben z kvalitního masivu pro stabilitu a pevnost s vysokou zábranou proti pádu. Postýlku lze lehce změnit na kolébku.

Cena v době recenze: 4 380 Kč

Bílá dětská postýlka v rustikálním vzhledu

Dětská postýlka Marsylia v bílém provedení se hodí do každého interiéru. Díky univerzální barvě je vhodná pro obě pohlaví. Postýlka má vysokou zábranu a praktické příčky.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Dětská bílá rostoucí postýlka

Dětská postýlka v bílé barvě ze série FILOU je ideálním řešením pro kvalitní spánek nejmenšího člena rodiny. Mřížky po stranách se postarají o bezpečnost a vyhotovení v bílé barvě dodá dětskému pokoji čistý vzhled.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Postýlka Happy Hipo v působivém designu s doplňky

Dětská postýlka Happy Hipo v originálním designu a v neutrální bílé barvě je vhodná do každého interiéru. Má praktická pojízdná kolečka. Je dodávána včetně doplňků.

Cena v době recenze: 3 553 Kč

Dětská postýlka v dekoru dub/bílá

Dětská postýlka je nezbytnou součástí vybavení pro pohodlný spánek miminka. Postýlka má třístupňovou regulaci nastavení výšky roštu (rošt je součástí balení).

Cena v době recenze: 16 760 Kč

Dětská postel se zábranou a úložným místem

Dětská postel SOFIX se zábranou, která obsahuje matraci, rošt a úložný prostor. Ideální volba do dětského pokoje, díky zábraně ochrání vaše dítě proti možným pádům z postele.

Cena v době recenze: 5 999 Kč